paykasa-logo

Astropay Nedir?

Astropay nedir sorusu, sanal ön ödemeli alışveriş kartıdır şeklinde cevaplanabilir. Günümüzde alışveriş işlemlerinin büyük bölümünün internet üzerinden yapılıyor olması, ödeme sitemlerinin de değişikliğe uğramasına yol açmıştır.

Kullanıcılar artık çok daha kolay, sorunsuz ve güvenilir ödeme sistemlerini tercih etmektedir.  Kredi kartlarının tamamının kullanım ücretine tabi olması, insanları alternatif ödeme yöntemlerine sevk etmektedir.

Astropay tamamen güvenilir bir sistem olup, kişisel bilgilere gerek duyulmadan internet üzerinden hızlı alışverişte kullanılmaktadır.

Astropay nedir şeklindeki sorulara en doğru cevapları bulmak adına araştırma yapmak, ürünü daha yakından tanımaya olanak sağlamaktadır. İnternet üzerinden kart satışı yapan firmalarla bağlantı kurarak kısa süre içinde satın almak mümkündür.

Astropay nasıl alınır, nelerde kullanılır gibi soruların cevaplarını firmalardan alarak, kartın daha işlevsel şekilde kullanılması sağlanabilir. Ayrıca resmi sitelerden kart temin etmek, diğer seçeneklere göre daha ucuz astropay alma şansı verir.

Günlük dolar kuru üzerinden satışı yapılan kartlar, istenilen miktarlarda ve sayıda alınabilmektedir. Ön ödeme yapıldıktan sonra firma tarafından verilen pin numaraları ve kodlar kullanılarak online alışveriş, oyun sitesi ve bahis sitelerinin ödemelerinde güvenle kullanılabilmektedir.

Astropay Nerelerde Geçer?

Astropay nedir nasıl alınır biçimindeki bilgilere sahip olduktan sonra, banka havalesi veya EFT yöntemlerinden herhangi birini kullanarak kart satın alabilirsiniz. Kartların kullanım alanları tüm dünyada bilinen popüler sitelerin birçoğunu kapsadığı gibi, yerel firmaları da içine alan oldukça geniş bir yelpazeyi içermektedir.

Sanal kart satışı yapılan internet sitelerindeki yönergeler izlenerek kısa sürede alım işlemleri yapılmaktadır. Sitelerde yer alan astropay al butonunu kullanarak istediğiniz miktarda kart alabilir, bakiyelerinizi ister bir seferde, isterseniz bölerek kullanabilirsiniz.

Astropay nedir hakkında çekince sahibi olan kullanıcılar, ödeme, para transferi konusundaki güven ve hız sebebiyle tereddütsüz olarak kullanmaya devam etmektedir. Çok kısa sürede alınabildiği gibi elde kalan veya kullanılmayan bakiyeler de anında iade edilmektedir.

Astropay para çekme işlemleri için firmalarla iletişime geçerek pin kodunu müşteri temsilcisine teslim etmek, bakiyelerin geri alınması için yeterli olmaktadır. Müşteri tarafından belirlenen banka hesaplarına günlük kur üzerinden geri ödeme yapılmaktadır.