ASTROPAY

10 yıldır kullanıcıların değişmeyen ödeme yöntemi Astropay Kart

AstroPay Nedir?

İnternet kullanımının gelişmesi kullanıcıların birçok zararlı siteyi fark etmeden kullanmalarına da sebep oluyor. Peki ödeme yaparken kendinizi bilgilerinizin çalınmalarına karşı nasıl koruyabilirsiniz?

AstroPay Card yeni çıkan ve oldukça ilgi çeken bir kart uygulaması. Tam olarak AstroPay Card ön ödemeli hizmet veren sanal bir kredi kartı ve bunun yanında e-cüzdan hizmeti de sunuyor. Bu kart sayesinde milyonlarca e-ticaret sitesi ve oyunlara ödeme yapmanızı sağlar. Kartın üzerinde isim yazmaması sayesinde gizliliklerinin korunmadıklarından şüphe eden kullanıcılar da rahatlıkla kullanabiliyor. AstroPay sayesinde internet üzerinden yaptığınız hiçbir alışverişiniz için banka bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Card’ın Avantajları

AstroPay Card sahibi olmak çok kolay istediğiniz kart çeşidi için ödeme yaptıktan sonra kartınızı anında teslim alabilirsiniz. AstroPay Card’ın bir diğer avantajı ise kartınızı aldıktan sonra kart aidatı vb. hiçbir ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. Ayrıca AstroPay sanal bir kart olduğu için kartınızı kaybetmek gibi bir durumla da karşılaşmazsınız. Sadece kart bilgilerinizi bilmeniz yeterlidir.

 

Kaç Adet AstroPay Card Sahibi Olabilirim?

Günlük veya aylık AstroPay Card satın alma limitiniz her ülkeye göre değişir. Ülkemizde farklı sitelerin uyguladığı prosedürler vardır. Yabancı kaynaklı çalışan sitelerde günlük satın alma sınırınız bulunmamaktadır.

AstroPay Card Nasıl Kullanılır?

AstroPay Card’ı kullanmak için yapmanız gereken ilk şey alışveriş yaptığınız sitede ödeme seçeneği olarak AstroPay i seçmeniz. Ardından 16 haneli kart numaranızı , güvenlik kodunuzu ve son kullanma tarihi bilgilerini de girdikten sonra ödemenizi onaylayabilirsiniz. Ardından size gelecek anlık onay mesajını da onayladıktan sonra ödemeniz tamamlanmış demektir. Ödemeniz için yapmanız gereken onay anlıktır. Bu yüzden zaman aşımına uğrayabilir. Aynı kartı farklı sitelerde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

 

AstroPay Card Ne Kadar Süre Geçerlidir?

AstroPay Card kullanım süreniz başladığından sonra 12 ay geçerlidir. AstroPay Card için ilk seferde yükleme yaptıktan sonra tekrar yükleme yapamazsınız. Yani kartınızın kullanım bakiyesi bittikten sonra geçersiz olacaktır ve yeniden kullanmanız için ek bir kart almanız gerekmektedir. Bakiyesi henüz bitmeyen kartlarınızın içerisindeki paranızı kullanım süresi bitmeden geri çekebilirsiniz veya başka bir kartınız varsa bu kartınız ile birleştirebilirsiniz.