PARS BİLİŞİM HİZMETLERİMİZ

Ucuz ve Güvenilir Hizmetin Adı Pars Bilişim ve Kart Hizmetleri

PAYKASA

Paykasa kart satışlarımız kurumsal firma garantisi ile online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. İsterseniz telefon desteğiyle ile isterseniz canlı yardım operatörlerimizden yardım alarak Paykasa satış sitesinden satın alımlarınızı yapabilirsiniz… Konusunda uzman 11 yıllık deneyime sahip olan canlı destek operatörlerimizden hemen yardım alabilirsiniz. On binlerce referansa sahip olan firmamıza sizlerde katılabilirsiniz. Bugüne kadar tüm ön ödemeli kartlarda hizmet vermiş olan firmamız artık sizlere paykasa hizmeti sunmaktadır. Gerek telefondan gerekse canlı sohbet olanağı ile hemen iletişime geçebilirsiniz. 

ASTROPAY

İnternet kullanımının gelişmesi kullanıcıların birçok zararlı siteyi fark etmeden kullanmalarına da sebep oluyor. Peki ödeme yaparken kendinizi bilgilerinizin çalınmalarına karşı nasıl koruyabilirsiniz?

AstroPay Card yeni çıkan ve oldukça ilgi çeken bir kart uygulaması. Tam olarak AstroPay Card ön ödemeli hizmet veren sanal bir kredi kartı ve bunun yanında e-cüzdan hizmeti de sunuyor. Bu kart sayesinde milyonlarca e-ticaret sitesi ve oyunlara ödeme yapmanızı sağlar. Kartın üzerinde isim yazmaması sayesinde gizliliklerinin korunmadıklarından şüphe eden kullanıcılar da rahatlıkla kullanabiliyor. AstroPay sayesinde internet üzerinden yaptığınız hiçbir alışverişiniz için banka bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

WWW.PAY.COM.TR GÜVENİLİR ÖDEME YÖNTEMLERİNİN ADRESİ

PAYKASA AL

Pay.com.tr sitemizden ucuz ve hızlı bir şekilde paykasa al işlemlerini sağlayabilirsiniz.

ASTROPAY AL

Astropay Al işlemlerinizi güvenle yapabileceğiniz doğru adres www.pay.com.tr

PAYKWİK AL

En ekonomik paykwik al için hızlı işlem garantisi  ile www.pay.com.tr

97000

Mutlu Müşteri

730

Günlük İşlem Hacmi

17

Dünya Geneli Çağrı Merkezi

3540

Aylık Olumlu Müşteri Yorumu