Türkiye'nin Tek Yetkili Paykasa Bayii www.pay.com.tr Ucuz ve Güvenilir Paykasa Ödeme Sistemleri

Paykasa Nedir?

Alışveriş sayfalarından sosyal medya uygulamalarına kadar binlerce platformda güvenle kullanabileceğiniz sanal kart Paykasa ile hobilerinizi ucuz fiyata yaşamanıza devam edin. Web Sayfamız Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Sayfa Tasarımımız Yenilenmiştir.Ucuz Paykasa Almanın Güvenilir Adresi .Artık PARS KART adresimizde sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Güvenilir Paykasa

PARS PAYKASA  Paykasa Satın Alma ve Bozdurma Hizmetleri.Ucuz ve Güvenilir Paykasa Almanın Vazgeçilmez Adresi.Dünyanın yedi kıtasına Paykasakart hizmetleri sunmakta web sayfamız uygun fiyat politikası sizlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor..
paykasa-kart-satın-al-
paykasa-avantajlari

Hızlı Paykasa 30 Saniye'de Paykasa Kodunuz Cebinizde

PayKasa ödeme yöntemi alışveriş sitelerinde en hızlı ödeme yapan kart sistemi olarak belirlenmiştir. 30 Saniyelik ödeme hızı ile alışverişin tadını www.pay.com.tr ile çıkarın.

  • Paykasa Bonusu Bol Ödeme Sistemidir.
  • Paykasa En Güvenilir Ödeme Sistemidir.
  • Paykasa En Çok Kullanılan Ödeme Sistemidir.

Mobil Paykasa

PARS Paykasa 4 Yıldır sizlere game pin ve sanal ön yüklemeli kart satışı yapmakta olan PARS Kart Paykasa kart satışı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.Paykasa ile yaptığınız alışverişlerde kendinizi daima güvende tutun.

Müşteri Memnuniyeti

Dünya’da en çok tercih edilen ödeme yöntemi olan kontörlü kart sistemi ” PAY KASA ” gerek şifreleme açısından gerek ise özel kodlama bakımından daima sizleri güven de tutar.

Pars Paykasa

Firmamız Türkiye geneli tüm il ve ilçelerde PAYKASA kart satışı yapmaktadır.10 euro ile 5000 euro arası Paykasa kart ları web sayfamızdan uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Bizleri daima eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Paykasa Call Center Şubelerimiz Paykasa Alımı İçin Bizlere Şubelerimizden Ulaşabilirsiniz.

paykasa-kart-satın-al-

Paykasa Kıbrıs 0555 163 48 48

Kıbrıs Paykasa Hizmetleri

paykasa-kart-satın-al-

Paykasa Almanya 0555 163 48 48

Paykasa Almanya Satış Hizmetleri

0
Müşteri

Türkiye geneli 9520 Kişilik Paykasa Müşteri Memnuniyeti Referansı.Bizi Paykasa Kart Alımlarında Tercih Eden Herkese Teşekkür Ederiz.

0
Günlük İşlem

Günde 2354 İşlem İle En Çok Paykasa Satan Bayii . Siz Yeni Müşterilerimiz de Aramıza Katılarak Kodsuz Kalmayın.

0
Saat Hizmet

365 Gün 24 Saat Kesintisiz Paykasa Kart Satışı. Dünya’nın Neresinde Olursanız Olun Canlı Destek Temsilcimize Bağlanarak Paykasa Alabilirsiniz.

Ön Ödemeli Kartlarımız

Paykasa Kart

Paykasa Kart Euro Kuru İle İşlem Gören 10 iLE 1000 Euro Paykasa Kart Alabileceğiniz Ödeme Sistemidir.

Paykwik Kart

Paykwik kart’ta yine paykasa kart gibi euro ile hizmet veren en çok satılan ikinci online ödeme sistemidir.

Paykasa Hakkında Sık Sorulan Sorular

Paykasa kart hakkında tüm sorularınızın cevabını web sitemizde bulabilirsiniz. Paykasa hakkında daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimize de soru sorabilirsiniz.

Paykasa kart sayesinde milyonlarca sitede kredi kartı kullanmadan işlem yapabilirsiniz.
Pay.com.tr olarak öncelikli amacımız, sizlere en ucuz paykasa satışını sağlamaktır.
Paykasa satın almak için hiçbir şekilde üyelik işlemleri yapmanız gerekmemektedir.
Günün her saati, canlı destek yardımıyla, paykasa alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Sadece 16 haneli kart numarası ve içerisinde sabit euro değeri olan bir önödemeli kart türündendir.Tek kullanımlık ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir karttır.
7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren tek firmayız. İstediğiniz an bir telefonla veya web sitemizden canlı desteğimizle  anında bize ulaşabilir güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.
Satın almış olduğunuz ön ödemeli kart içerisine tekrardan bakiye yükleme olanağınız yoktur. Her işlem için yeni ön ödemeli kart almanız gerekmektedir.
Müşterilerimizin kişisel kimlik bilgilerinin ve telefon numaralarının güvenliği satış sözleşmemizle korunmaktadır. Kesinlikle üçüncü kişiler bu bilgilere ulaşamaz.

Biz Kimiz? Pars Bilişim Ve Kart Hizmetleri

Pars Kart Bilişim Hizmetleri Pars Paykasa Türkiye Muğla Marmaris’ten Tüm Dünya ya PAYKASA kart satışı yapmaktayız. Adres : Muğla/ Marmaris/ Türkiye Contact info@pay.com.tr Gsm : 0555 163 48 48 Çalışma Saatleri: Hafta İçi : 09:00/04:00 Hafta Sonu : 09:00/05:30 Resmi Tatillerde Hizmet Vermekteyiz.

paykasa slider

Hemen Paykasa Almak İçin Tıklayınız! Pay.com.tr Paykasa Kart Alım Merkezi

PAYKASA KART İLE SINIRSIZ EĞLENCE

Paykasa kart ödeme sistemleri sizleri yeni nesil ödeme tercihleri arasında en çok bonus kazandıran bir dünya’ya getiriyor. Paykasa kart ile isterseniz oyun oynayın isterseniz alışveriş yapın. Ucuz ve Güvenilir alışverişin Tek gerçek ödeme sistemi Paykasa Kart.