PAYKASA

Dünya'da En Çok Kullanılan Ön Ödemeli Kart Paykasa

Hızlı Ödeme İmkanı!

Paykasa satın almak çok kolaydır. Paykasa satın almak için sitemizin sağ alt kenarında ve sağ üst kenarında bulunan canlı yardım sekmesine tıklayarak Paykasa Kart satışı konusunda deneyimli ekibimizden yardım alarak ödemenizi gerçekleştirip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz… Ödemeniz anında hesaplarımıza yansımaktadır. Operatörlerimize ödeme bildirimini yaptıktan hemen sonra paykasanıza sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sms yoluyla da irtibata geçebilirsiniz. Kayıtlı cep telefonumuza sms atarak ödeme bildirimi yapabilirsiniz. Ayrıca firmamıza eğer banka hesabınız yok ise ATMlerden de para yatırabilirsiniz.

Nedir bu Paykasa?

Paykasa ön ödemeli bir kart sistemidir. web sitelerine online ödeme imkanı sağlayan bu kart kodlardan oluşmaktadır. belirli değerlerde oluşturulan bu kartlar ödeme yapılacak siteye girilecek pin numarası ile anında nakite çevrilmektedir. Web sitelerinden geri ödeme olarak da paykasa alınabilir. Web sitemizi ziyaret ederek hemen bozdurma işlemi de yapabilirsiniz. Yüksek kurlardan alım yapan sitemiz sizlere ödemenizi anında ulaştırmaktadır. her geçen gün onlarca sitede daha ödeme yöntemi olarak kabul edilen paykasanın bonus oranları da yüksektir. Bir çok sitede paykasa ile ödemelerinize anında %30 a varan bonuslar yüklenmektedir.

PAYKASA GÜVENLİMİDİR?

Her geçen gün daha da yaygınlaşan ve gelişen teknolojiyle birlikte internet üzerinden online alışveriş oldukça artmıştır. İnternet sitelerinden Ön ödemeli paykasa sayesinde istediğiniz ürünü en uygun fiyatlarda hiç bir kişisel bilginizi paylaşmak zorundan olmadan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Hiç bir şekilde kredi kartı banka hesabı yada kimlik bilgileriniz talep edilmez. Son güvenli olan paykasanın avantajları saymakla bitmemektedir.

PAYKASA AL

Siz de Paykasa yetkili bayisi olan firmamız internet üzerinden - başvurarak Paykasa al seçeneği ile dakikalar içinde kolaylıkla kartınızı alabilir ve hemen alışverişlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız kart alımları ile size sunduğumuz fırsatlardan faydalanmak adına bu platformdaki yerini almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Canlı destek birimimizle iletişime geçerek Pin kodlarınızı saniyeler içerisinde alabilirsiniz. Bu sayede tüm ödeme işlemlerinizi çok daha kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

UCUZ PAYKASA

Bu bağlamda Komisyon oranlarını düşük tuttuğumuz firmamız ucuz Paykasa firmaları arasında. Sizlere sunduğumuz bu kurumsal hizmetlerimiz sayesinde beklentilerinizi en üst seviyede karşılarken kafanızdaki güvenlik konusu ile ilgili tüm sorunlardan da kurtulmuş olacaksınız. Çünkü biz her şeyi sizin için en ince detaylarına kadar düşündük ve ucuz Paykasa SSL sistemi ile ilgili tüm alışverişlerinizi güvence altına aldık. Sizde hemen şimdi müşteri temsilcilerimiz ile Online ya da telefon ile iletişime geçerek ucuz Paykasa alma işlemelerinizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

MOBİL ÖDEME İLE PAYKASA

Değerli müşterilerimiz mobil ödeme ile üzülerek hizmet veremiyoruz. Mobil ödeme ile paykasa almak için gerekli çalışmalara halen devam etmekteyiz. Hizmetlerine her geçen gün yenilerine ekleyen pay.COM.tr çok yakında mobil ödeme ile paykasa satışına başlayacaktır. Gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Mobil ödeme ile paykasa almak yerine geçici olarak dilerseniz havale/eft yada atmlerden para yatırma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 UCUZ PAYKASA

Sistemiz Ucuz Paykasa firmaları arasında sizlere kur fiyatlarında yer alan en düşük ücret üzerinden işlem sağlamaktadır. Böylelikle en düşük kur işlemi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.  . Sizde dilediğiniz zaman canlı destek birimimizle iletişime geçerek anlık olarak bakiye limitlerinizi yükseltebilir ya da belli bir ücret tutarı karşılığında bakiye bozum işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bu kart ön ödemeli bir sisteme sahip olduğundan sizlerin bilginiz dışında hesabınızdan bilginiz dışında para çekimi ya da sonradan ek ödeme gibi problemler yaşamazsınız. Paykasa kart hakkında siz değerli takipçilerimize de bu konuda en doğru ve kapsamlı bilgileri sunmaya devam edeceğiz.