Paykasa ön ödemeli kredi kartı internet ortamında alışveriş yapmak isteyenler için en ideal ödeme yöntemidir. “paykasa” kullanım yerleri arasında Facebook, instagram, gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra, popüler alışveriş siteleri, google play, appstore gibi uygulama marketleri ve oyun ve bahis siteleri gelmektedir.

EN AVANTAJLI SANAL KART PAYKASA

Türkiye Paykasa ve diğer ön ödemeli kartlar konusunda önceki yıllara göre yükselen bir grafikle satışlarını arttırmış dünya’da paykasa kullanım rakamlarına yaklaşmış bulunmaktadır.

̶U̶k̶a̶s̶h̶ ve diğer kartlardan çok daha fazla kullanıcısı olan ve en hızlı işlemi en yüksek kurdan faizsiz olarak yapmaya yarayan pay kasa kart güvenli alışverişler için en çok tercih edilen kart olmaya uzun süre devam edecek.

Sizde hemen dilediğiniz fiyatta paykasa kontor yüklemek için aşağıdan istediğiniz tutardaki 10,20,50,100,500 EURO veya diğer ara tutarlardaki paykasa kartınızı hemen seçerek satın alın. Aklınıza takılan her soru için lütfen sık sorulan sorular kısmına göz atmayı unutmayın.